Bezpieczeństwo/ RODO

Zapewniamy naszym Klientom pełne poszanowanie ich prywatności oraz ochronę ich danych osobowych.

 

Dane osobowe przekazywane nam przez Klientów przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez Klientów zezwolenia oraz wymogami prawa, w szczególności zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późn. zm.). Dane osobowe Klientów przechowujemy na serwerach zapewniających ich pełne bezpieczeństwo. Dostęp do bazy danych posiadają jedynie uprawnieni pracownicy Sklepu.

Każdy Klient, który przekazał nam swoje dane osobowe posiada możliwość dostępu do swoich danych w celu ich weryfikacji, poprawy lub też żądania usunięcia.

Informujemy, iż Administratorem Danych Osobowych jest P.P.H.i.U „POLIMER” s.c. J.J.P Czułek, 96-500 Sochaczew, ul. Topolowa 17.Przesłane drogą elektroniczną dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w zakresie i w celu niezbędnym do udzielenia odpowiedzi oraz realizacji zamówień.

Masz prawo dostępu do swoich danych, żądania sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania w związku z Twoją szczególną sytuacją.

Uwagi, wnioski, spostrzeżenia co do ochrony Państwa danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@polimer-sochaczew.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl